کتاب حدود متون فقه برای آزمون وکالت

کتاب حدود متون فقه برای آزمون‌های حقوقی وکالت کانون وکلا برگرفته از همان کتاب تحریرالوسیله امام خمینی می‌باشد. 

تحریرالوسیله اثری از آیت اله روح‌الله خمینی به زبان عربی شامل فتاوای وی در تمامی ابواب فقه به روش غیراستدلالی است که  شش کتاب یا شش فصل اصلی شامل موارد زیر جهت آزمون‌های حقوقی در نظر گرفته شده است:

 

1- کتاب الوکاله (وکالت)

2- کتاب الأیمان ( ایمان) (یمین)

3- کتاب الإقرار (اقرار)

4- کتاب الشهاده (شهادت)

5- کتاب القضاء (قضا)

6- کتاب الحدود (حدود)

 

کتاب حدود تحریرالوسیله تالیف دکتر گلستان‌رو به صورت تخصصی جهت آزمون وکالت تهیه شده و صرفاً به مسائل، مباحث و فصولی پرداخته شده که از طرف مراجع رسمی، به عنوان منابع آزمون وکالت کانون وکلا یا منابع آزمون وکالت اسکودا در نظر گرفته شده است.

جهت دانلود رایگان فایل این کتاب PDF روی تصویر کلیک کنید

 

مجموعه فیلم‌های آموزشی کامل مباحث متون فقه شامل تمامی فصول تحریرالوسیله جهت آزمون وکالت قوه قضائیه (مشاوران) و آزمون وکالت کانون وکلا (اسکودا) با تدریس دکتر گلستان رو توسط تیم سافت‌درس به شیوه‌ای خاص و نوین برای استفاده داوطلبین آزمون‌های وکالت و سایر آزمون‌های حقوقی تهیه و تدوین شده است.

کامل ترین فیلم آموزشی کتاب حدود متون فقه نیز به صورت تخصصی در حدود 9 ساعت تهیه شده که می‌توانید نسبت به تهیه آن از این قسمت سایت اقدام کنید.

 

این فیلم‌های آموزشی به گونه‌ای تدوین شده است که تصویر تمامی مباحث به عربی و ترجمه تمامی موارد به فارسی در هنگام خواندن متن عربی و توضیح و تفسیر مطلب به فارسی نشان داده می‌شود و مخاطب عملاً نیازی به داشتن کتاب یا جزوه‌ای جدا نخواهد داشت.

 

جهت مشاهده رایگان خلاصه هر فیلم و دیدن روش تدریس دکتر گلستان رو و خرید فیلم آموزشی هر فصل تحریرالوسیله به بخش مورد نظر مراجعه کنید:

 

الوکاله (وکالت) تحریرالوسیله

الأیمان (یمین) تحریرالوسیله

الاقرار (اقرار) تحریرالوسیله

الشهاده (شهادت) تحریرالوسیله

القضاء  (قضا) تحریرالوسیله

الحدود  (حدود) تحریرالوسیله

 

پی‌نوشت:

سایر فیلم‌های آزمون‌های وکالت کانون وکلا (اسکودا) و وکالت قوه قضائیه (مشاوران) را از بخش حقوق و وکالت دانلود کنید.